Az igénytelenség diadala: celluxszal a 4-es metró ellen Van ez a városarculat nevű huncutság. Sok más városban évtizedek óta foglalkoznak vele, mi úgy 10 éve kaptunk rá. Aztán van ez a tömegközlekedés nevű Király Dávid 2015. 04. 21. 12:35 Közélet
„Köpködött, kártékony volt, és most pofátlanul visszajön tanítani” – keményen nekimentek az ELTE oktatói a volt államtitkárnak