Hétmilliárd forintot költ fejlesztésre a Magyar Cukor A nyerscukor-finomítón kívül folyamatban van a gyár közel kétmilliárd forint összértékű biogáz-programja. Administrator 2011. 04. 29. 19:32 Gazdaság
Rendőrök jelentek meg a Semmelweis Egyetemnél, pont akkor, amikor a miniszter a Tisztítótűzről posztolt