Hétmilliárd forintot költ fejlesztésre a Magyar Cukor A nyerscukor-finomítón kívül folyamatban van a gyár közel kétmilliárd forint összértékű biogáz-programja. Administrator 2011. 04. 29. 19:32 Gazdaság
„Köpködött, kártékony volt, és most pofátlanul visszajön tanítani” – keményen nekimentek az ELTE oktatói a volt államtitkárnak Ősze András