Műszaki hiba miatt nem áll meg a metró az Astoriánál Az egyik mozgólépcső füstölni kezdett, bekapcsoltak az oltóberendezések, víz került a gépházba. Fülöp Attila 2011. 11. 07. 10:26 Közélet