Elmegy a Telekom egyik vezetője Keszég Attila vezérigazgató-helyettes és a lakossági üzletág vezetője a Deutsche Telekomhoz igazolt. FN24 2014. 10. 20. 11:30 Gazdaság
„Ne szépítsük: ez zuhanórepülés” – Gyárfás Tamás a börtöninterjúban beszélt a Fenyő-ügy perújításáról