Tiltakozó plakátok az SZTE épületein A Miérthallgatók plakátokat ragasztottak ki az SZTE épületeinek ajtajra, hogy tiltakozzanak a felsőoktatásban kialakult helyzet miatt. Jeney Barbara 2012. 12. 30. 11:08 Belföld
„Köpködött, kártékony volt, és most pofátlanul visszajön tanítani” – keményen nekimentek az ELTE oktatói a volt államtitkárnak