Nagymamájához kerül a szívbeteg Jancsika Apai nagyszülei veszik magukhoz a kilenc hónapos Békés megyei kisfiút, aki szinte születése óta a szegedi gyermekklinikán él - írta pénteken a Délmagyarország. Administrator 2010. 11. 19. 12:14 Szórakozás
„Köpködött, kártékony volt, és most pofátlanul visszajön tanítani” – keményen nekimentek az ELTE oktatói a volt államtitkárnak