Intelligens jelzőlámpát helyeztek üzembe Veresegyházon Az országban egyedülálló, úgynevezett intelligens infrarendszerrel ellátott jelzőlámpát helyeztek üzembe Veresegyház egyik forgalmas zebrájánál. Bozsó Krisztián 2012. 06. 01. 12:10 Belföld
„Csak tudni akartam, hogy jól vagy-e” – nyilvánosságra hoztak egy telefonbeszélgetést, amit a Wagner lázadása idején folytatott Szijjártó és Lavrov