Hat magyar arany a spanyolországi íjász Eb-n A kilencfős magyar csapat hat aranyérmet gyűjtött a vasárnap befejeződött terem íjász Európa-bajnokságon a spanyolországi Segorbében. Hamzók Gotfrid 2013. 03. 03. 21:25 Sport
„Köpködött, kártékony volt, és most pofátlanul visszajön tanítani” – keményen nekimentek az ELTE oktatói a volt államtitkárnak