Mégse állítsuk vissza az órát? Herman Gábor telekommunikációs mérnök szerint sok szempontból az lenne a legjobb, ha ma éjjel nem aludhatnánk egy órával többet. Ughy Márton 2011. 10. 29. 15:34 Tech
„Köpködött, kártékony volt, és most pofátlanul visszajön tanítani” – keményen nekimentek az ELTE oktatói a volt államtitkárnak