háromharmad

Először is Markó Ivánra emlékezett röviden a Háromharmad új stúdiójában Nagy Gergely Miklós, Pető Péter és Nagy József. Aztán esett szó kormánynévsorról, meg arról, hogy választások után rendre orbáni konszolidációban reménykedik az ország nem fideszes része – s rendre alaptalanul. A műsor utolsó etapja az ellenzéké: mi legyen, mi lesz Gyurcsány Ferenccel, meg úgy általában a tömbösödéssel?
Párhuzamos beszédek és visegrádi elhidegülés. Sikeres lehet-e a tanárok sztrájkja, és van-e oka az ellenzéknek a csodavárásra? Milyen esélyekkel fut neki a választásnak a Mi Hazánk és a Kétfarkú Kutya Párt? Ezekről beszélget a Háromharmad+ eheti adásában Gulyás Márton, Kerner Zsolt, Nagy Gergely Miklós és Pap Szilárd István.
Olvasói sztorik