Fegyverrel raboltak ki egy albérletet Győrben Hétfőn este a 27 éves nőt győri albérletében három személy bánatlamzta és fegyverrel fenyegette. 24.hu 2013. 02. 19. 17:23 Belföld
„Hazahozattuk a fiam holttestét Magyarországról, másnap hazajött a temetésre a bátyja, és infarktust kapott”