Győri kaviár az éttermekben A nagybajcsi halászati termelőszövetkezet terméke az idei évtől kapható, azonban csak vendéglátó egységekben lesz elérhető. Nem tervezik, hogy áruházakban is terjeszteni fogják. 24.hu 2012. 12. 21. 09:14 Belföld
„Csak tudni akartam, hogy jól vagy-e” – nyilvánosságra hoztak egy telefonbeszélgetést, amit a Wagner lázadása idején folytatott Szijjártó és Lavrov