Szenzáció! Nem öltek meg senkit! Emberemlékezet óta először múlt el úgy nap New Yorkban, hogy egyetlen embert sem lőttek le vagy késeltek meg. Pedig mostanság napi 5 az átlag az amerikai nagyvárosban. Belicza Bea 2012. 11. 28. 22:25 Közélet
„Csak tudni akartam, hogy jól vagy-e” – nyilvánosságra hoztak egy telefonbeszélgetést, amit a Wagner lázadása idején folytatott Szijjártó és Lavrov