Bocsánatot kért a begőzölt örmény focista Bocsánatot kért Gevorg Gazarjan örmény labdarúgó azok után, hogy a bolgárok elleni keddi világbajnoki selejtezőn labdával megrúgott egy labdaszedőt. Futó Csaba 2012. 09. 14. 10:58 Foci
„Csak tudni akartam, hogy jól vagy-e” – nyilvánosságra hoztak egy telefonbeszélgetést, amit a Wagner lázadása idején folytatott Szijjártó és Lavrov