Az MLSZ elnézést kér a szurkolóktól Aki nem jutott be a Moldova elleni mérkőzésre annak ellenére, hogy volt jegye, ingyen tekintheti meg a következő Eb-selejtező meccset. Futó Csaba 2010. 09. 09. 16:58 Foci
„Köpködött, kártékony volt, és most pofátlanul visszajön tanítani” – keményen nekimentek az ELTE oktatói a volt államtitkárnak