A magyar női kézilabda-válogatott 28-26-ra kikapott a házigazda kínai csapattól a pekingi olimpia első tesztmérkőzésén. A magyar csapat tájékoztatása szerint a csapatból hiányzott Görbicz Anita, aki a pekingi elutazás előtt forrázta le jobb lábfejét.
2008. 08. 05. 19:30