Emlékpadot avattak Novák István építész tiszteletére A tavaly elhunyt építész, Szeged díszpolgára, a csongrádi megyeszékhely korábbi főépítésze előtt tisztelegtek a város vezetői, és Novák István tisztelői, barátai. 24.hu 2014. 01. 16. 16:51 Belföld
„Köpködött, kártékony volt, és most pofátlanul visszajön tanítani” – keményen nekimentek az ELTE oktatói a volt államtitkárnak