Bontani kezdték a megszállási emlékművet Amit napközben megépítettek, azt délután a tüntetők lebontják. Rendőrök is érkeztek a helyszínre, de egyelőre nem avatkoztak be. Benke Ágnes 2014. 04. 11. 18:21 Belföld
8 fotó Minden fideszes kapcsolatát megmozgatta az ország egyik legmodernebb tehenészete, hogy kiderítsék, miért vágta át őket egy fideszes politikus