Dentálhigiénikus-képzés indítását tervezi az SZTE A szájüregi betegségek megelőzésében lesz fontos szerepük a dentálhigiénikusoknak, akiknek a felsőoktatási képzése 2013 őszétől indulhat el a Szegedi Tudományegyetemen. 24.hu 2012. 05. 18. 13:34 Belföld
„Köpködött, kártékony volt, és most pofátlanul visszajön tanítani” – keményen nekimentek az ELTE oktatói a volt államtitkárnak