Az Everton Manchesterben verte a Cityt Fél órán át emberhátrányban tartotta előnyét az Everton, és ismét legyőzte a nagy lehetőséget kihagyó kékeket. Dobos Sándor 2010. 12. 21. 07:39 Foci
„Megkezdődött a visszaszámlálás” – berúgta az ajtót az El Niño, és hamarosan Magyarországra is elér a hatása