A St. Louis a bajnok A St. Louis Cardinals 6-2-re győzött a Texas Rangers ellen, és összesítésben 4-3-ra nyert az észak-amerikai profi baseball-liga döntőjében. Borsik Richárd 2011. 10. 29. 09:59 Sport
„Köpködött, kártékony volt, és most pofátlanul visszajön tanítani” – keményen nekimentek az ELTE oktatói a volt államtitkárnak