(FN, Napi) Várhatóan egy hónapon belül a kormány elé kerülhet az a programcsomag, amelyet a Gazdasági Minisztérium szakemberei készítettek a hazai részvénypiac feltételeinek javítására. A tervekben szerepel többek között adókedvezmény a magánbefektetőknek, amely azonban csak olyan új kibocsátásoknál lenne érvényes, amelyek után hosszabb távra megtartják a részvényeket. A külföldiek számára megszűnne a devizaátváltási kötelezettség, így a magyar
2001. 03. 09. 07:51