(VG) A hazai, mintegy száz magyar nagyvállalat alultőkésített, megoldatlanok az exportfinanszírozási feltételei. Emellett bírálják azt is, hogy nem kapnak olyan állami támogatást, ami hasonló lenne a kis- és középvállalkozókéhoz. Ezért tanácskozást kezdeményeznek a kormánnyal.
Részletek a Világgazdaságban >>>
2001. 04. 04. 09:45