(FN) Elemzők szerint Orbán Viktor kormányfő is hibáztatható a Budapesti Értéktőzsde mostani gyengélkedéséért - írta pénteken a Financial Times. A lap idézte a miniszterelnöknek azt a nemrég tett megállapítását, miszerint a tőzsde csak csekély szerepet játszik a magyar gazdaságban, és hozzáfűzte: nem tudja azt a klasszikus szerepét betölteni, hogy a hazai cégek növekedéséhez szükséges tőkét felhalmozza. Csütörtökön a BUX az előző napok látványos
2001. 04. 06. 11:42