Már a mobillal is adhatunk borravalót Az egyik legnépszerűbb kávézólánc továbbfejlesztette applikációját, így már nemcsak a feketét fizethetjük ki, hanem jattot is adhatunk az okostelefonunk segítségével. Benke Ágnes 2014. 03. 13. 16:17 Tudomány
„Köpködött, kártékony volt, és most pofátlanul visszajön tanítani” – keményen nekimentek az ELTE oktatói a volt államtitkárnak