Megnyílt az adventi udvar a székesfehérvári püspökségen Ismét megnyitotta kapuját a székesfehérvári püspökség, hogy az adventi időszakban, hétvégeken csendes, békés, imádságos légkörben készülhessenek a város lakói a karácsonyra. Buthy Lilla 2012. 12. 04. 08:33 Belföld
„Csak tudni akartam, hogy jól vagy-e” – nyilvánosságra hoztak egy telefonbeszélgetést, amit a Wagner lázadása idején folytatott Szijjártó és Lavrov