busz
Sokat szidtuk a BKV-t a hiányos tájékoztatás miatt. Legutóbb a 79-es troli vonalán mutattunk be egy megállót, ahol hiányzott a tájékoztatás. Ezt a BKV
2008. 04. 07. 20:52
Hétfőn annyira szerencsés voltam, hogy ugyan azzal a busszal mentem Pesterzsébetre, amivel késő este hazajöttem. Az eset pikantériája az, hogy mikor
2008. 04. 04. 13:19
Tisztelt Asszonyom! Tegnap, 2008. március 30-án este 20.32-kor volt szerencsém felszállni az FKU-912 forgalmi rendszámú 86-os autóbuszra a Clark
2008. 04. 04. 07:42
Tisztelt BKV! Előre leszögezem, nem panaszkodni szeretnék, csupán el szeretném mesélni önöknek a péntek esti élményeim. Olyan dolgok ezek, amiket
2008. 03. 29. 23:00
Tisztelt BKV! Előre leszögezem, nem panaszkodni szeretnék, csupán el szeretném mesélni önöknek a péntek esti élményeim. Olyan dolgok ezek,
2008. 03. 29. 23:00
Több pozitív visszajelzést is kaptam az előző ellenőrös interjú után, többen követelték a folytatást. Felhívásomra több BKV dolgozó is jelentkezett
2008. 03. 29. 11:49
Egy olyan akció, melyet csak támogatni tudunk. Igenis ki kell tüntetni azokat a járművezetőket, akik évek óta, utaspanasz nélkül, balesetmentesen
2008. 03. 27. 09:49
Nem csak az autósok tudnak hülye helyeken megállni, hanem alkalmanként a buszosok is. A 12/15-ös busz vezetője úgy gondolta, hogy Ő a Petőfi híd
2008. 03. 20. 14:14
A 14/114-es busz is abba a csoportba tartozik, melyet a BKV „szakember” gárdája, jól megreformálna. Mivel Ők sosem utaznak ezen a vonalon, és az
2008. 03. 19. 13:59
Tisztelt szerkesztőség! Sokat olvasok fórumokat, azonban csak most jutottam el oda, hogy billentyűzetet ragadjak én is. A BKV részére az alábbi mailt
2008. 03. 18. 21:10
Tegnapi nap egy katasztrófa volt. Szemtanúja voltam a Móriczon egy gázolásnak délután, ami igen megviselt, ez után egy véres Combinóval utaztam, majd
2008. 03. 18. 09:05
Tisztelt BKV Ügyfélszolgálat! Bűncselekményt akarok Önöknek bejelenteni. Komoly problémát tapasztaltam egyes buszvezetőiknél az utóbbi időben. Két
2008. 03. 17. 13:42
Tisztelt BKV-Figyelő! Már régóta olvasom a blogot, és sajnos tudtam, hogy előbb-utóbb írnom kell majd. Bár arra nem sok esélyt láttam, hogy
2008. 03. 17. 09:39
Metrós bulit láttunk már, buszos legénybúcsút még nem. Egy olvasónk hívta fel a figyelmünket ezekre a képekre, melyeket a Kép.Tár.hu-ra töltött fel
2008. 03. 16. 18:09
Tisztelt BKV Zrt. és BKV Blog! Március 6-án reggel kb. 1/2 8-kor utaztam a piros 22-esen. Épp a jegyemet akartam előkeresni, amikor jobbra néztem s
2008. 03. 08. 12:21
Kedves Békávé figyelő! Régóta vagyok olvasója a blogodnak, és szívesen színesíteném a palettát, íme két Történet: Reggelente Batthyány tér felől
2008. 03. 05. 22:51
Tisztelt BKV – figyelő! Negatív véleményemet szeretném megosztani a 183-as busz egyik sofőrjével kapcsolatban. A buszvezető vezetési stílusa
2008. 03. 05. 13:56
Tisztelt BKV! Utazásaim során háromszor utaztam szóló buszon a 23-as vonalán. Az első két alkalom szervezetlen volt. Utaslemaradások, késések voltak
2008. 03. 03. 13:12
Hello, 29-én (pénteken) voltam az Utazás kiállításon, és próbáltam volna haza jutni valahogy. Nem kicsit lepődtem meg, mikor 12:29-kor a
2008. 03. 03. 09:44
A BKV két alvállalkozója VT-TRANSMAN és a Nógrád Volán is rendelkezik, az Alfabusz által gyártott Localo típusú autóbusszal. A buszok bemutatásakor
2008. 03. 01. 09:33
A Városi és Elővárosi Közlekedési Egyesület részletesen kidolgozta a Főpolgármesteri Kabinet 2008. február 21-i ülésén megtárgyalt (a BKV weboldalán
2008. 02. 25. 12:02