Magyar Péter hétfőn bejelentette, hogy 12 évben maximalizálnák az országgyűlési képviselők mandátumát. A jelenlegi frakciók összetételét vizsgáló adatgyűjtésünk szerint a javaslat elsősorban a volt kormánypártok tapasztalt politikusait érintené, akik közül sokan már évtizedek óta ülnek a parlamentben.
2026. 06. 22. 15:11