Joshi Bharat tavaly áprilisban adta hírül, hogy új párja van. Nem sokkal később kiderült, hogy titokzatos szerelme nem más, mint Kiss Virág Magdolna színésznő, akivel 2024 februárjában kezdtek el randevúzni.
A műsorvezető tavaly augusztusban úgy nyilatkozott, kedvesével házasság nélkül is örökre tervezik a kapcsolatukat, úgy fest azonban, hogy azóta mégis megtörtént a lánykérés. Az indiai származású médiaszemélyiség nemrég a korlátozott ideig elérhető Instagram-történetében osztott meg egy közös, ölelkezős fotót a párjával, amihez két gyűrű matricát is hozzáfűzött.
Az égben köttetett
– olvasható a fotó mellett.
Joshi Bharat péntek délután a Borsnak nyilatkozva megerősítette, hogy kedvesével jegyben járnak. Kiss Virág Magdolna születésnapján tette fel a nagy kérdést, miután elkérte a színésznőt annak édesanyjától.
Nagy meglepetés nem volt, Virággal mindketten tudtuk, hogy össze akarjuk kötni az életünket, ezért a gyűrűket is együtt választottuk ki. Azért beszélek többes számban, mert a hindu szokások szerint a vőlegény ujjára is gyűrű kerül, vagyis én is kaptam egyet. Elmondhatatlanul boldogok vagyunk és nagyon szerencsések is, hiszen a családjaink is teljes mértékben támogatnak minket.