Szórakozás

A ValóVilág szerkesztői egy nap után megbüntették VV Lamint, aki csak ivott és balhézott

rtl kettő
rtl kettő
Nem hallgatott már senkire.

Máris megbüntettek egy játékost a ValóVilág új évadában: VV Lamin csak egy napja volt a villában, de folyamatosan ivott és balhézott, amit már játékostársai sem bírtak elviselni.

A szerkesztők büntetést szabtak ki a játékosra:

  • a nyugiszobán és a mosókonyhán kívül máshová nem teheti be a lábát,
  • nem ihat alkoholt.

Visszavonásig érvényes ez a büntetés.

A büntetésnek nem örültem, nagyon-nagyon megviselt.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik