Szórakozás

Molnár Sanyitól búcsúztak el a Sztárban Sztár leszek! legutóbbi adásában

tv2
tv2
Sokadjára került veszélyzónába, ezúttal nem mentették meg a nézők.

Vasárnap is volt Sztárban Sztár leszek!, ahol megint ritkítottak a mezőnyön a nézők: ezúttal Tóth Gabi és Köllő Babett egy-egy versenyzője került a veszélyzónába. Jósa Tamás és Molnár Sanyi kapták a legkevesebb szavazatot az adásban, kettejük közül kellett biztos kiesőt hirdetni.

Molnár Sanyi távozott a műsorból, aki immáron negyedszerre került veszélyzónába.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik