Szórakozás

Észbontók: Pintér Tibor és Lakatos Márk nyerték meg a legújabb évadot

Nem kis kihívás volt a szereplők fejével gondolkodni.

A heteken át tartó fordulókat sorra pipálta ki Lakatos Márk és Pintér Tibor párosa, akik a döntőben Sáfrány Emese és Mészáros Petra csapatát tudták lekörözni. Az elismerés az övék, mert a győztes címmel ugyan gazdagabbak lettek, de néhány agysejtet biztosan veszítettek, miközben megpróbáltak a szereplők fejével gondolkodni.

Kiemelt kép: VIASAT3

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik