Szórakozás

A mi kis falunkos Teca kocsmájából jelentkezik a szilveszteri RTL Híradó

Jó hír a sorozat rajongóinak.

Péntek délután Facebookon osztott meg egy képet az RTL Híradó, a képaláírásban pedig azt kérdezték az oldal követőitől, hogy kitalálják-e a fotó alapján, honnan jelentkezik majd a Híradó különkiadása az év utolsó napján. Sokat nem kell gondolkodnia annak, aki látott már legalább egy részt A mi kis falunkból, a képen ugyanis a pajkaszegi kocsma látható.

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a 24.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

A cikkhez ide kattintva szólhatsz hozzá.
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.