Szórakozás

Ha valaki ért a lovakhoz, már mehet is Erzsébet királynőhöz dolgozni

A Buckingham-palotában lehet lakni.

II. Erzsébet királynő elég jó állást hirdet, olvasható a theroyalhousehold.net weboldalon, ahol ezeket a hirdetéseket közzé szokták tenni.

Megfelelő szakembert keres lovaihoz, aki lehetőleg a Buckingham-palotában tudna lakni, 22 ezer fontos éves fizetésért,

ami úgy 8 millió forintot takar. Ehhez még jönnek a különféle jutalékok, plusz a 33 szabadnap, amit a Királynőtől kap.

A főbb feladatok:

  • minden nap gondoskodni kell az állatokról,
  • fel kell őket készíteni a különböző királyi eseményekre,
  • istállót kell rendben tartani,
  • illetve meg kell jelenni azokon az eseményeken, ahol a királyi lovak is ott vannak.

Erzsébet pedig ezt várja el tőled:

  • szeresd a lovakat, legyen tapasztalatod a tartásukban,
  • legyél igényes a munkádra, mert mégiscsak a királyi lovakról van szó.

Október végéig várja a jelentkezőket, gyaníthatóan már most tele a postaládája.

Ha nem akarsz lemaradni a celebhírekről…

akkor neked szól legújabb Facebook-oldalunk, a Nejlon, ahol éppen egy szuper közösség épül és ahol a hazai híres és/vagy érdekes emberek vannak a középpontban.

Kiemelt kép: Max Mumby/Indigo/Getty Images

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik