Szórakozás

Bereczki Zoltán A mi kis falunk színésznőjével jár

Korábban a témában:

A színész magénéletéről nem sokat lehet tudni azóta, hogy évekkel ezelőtt elváltak Szineár Dórával. A legutolsó információ még tavaly tavasszal az volt, hogy szakított valakivel. Bereczki Zoltán azonban most újra boldog. A mi kis falunk színésznőjével, a csapos Tecát alakító Bata Évával alkot egy párt, akivel a Centrál Színház Nemek és igenek című darabjának próbáján kerültek közelebb egymáshoz, nagyjából három hónapja.

Image: 73667311, A TV2 csatorna Sztárban sztár címû mûsorának felvétele 3. évad 1. adás. Az adás idõpontja: 2015.09.27. Fotó: TV2., Place: Budapest, Hungary, License: Rights managed, Model Release: No or not aplicable, Property Release: Yes, Credit: smagpictures.com
Bereczki Zoltán szakított
Igaz, azt sem tudtuk, hogy Szinetár Dóra után új kapcsolata volt.

A kapcsolatot ugyan nem titkolják, de egyelőre nem szeretnének róla beszélni a nyilvánosság előtt. Bereczki menedzsere, Ferenczi Orsolya azonban megerősítette a hírt:

Igen, együtt vannak, de egyelőre nem szeretnének nyilatkozni a kapcsolatukról.

A Blikk forrása arról beszélt, hogy Bereczki és Bata milyen jó párost alkotnak.

Olyanok, mint két szerelmes kamasz, imádják egymást. Rájuk fért már ez a szerelem, mert az utóbbi években ezen a téren egyikük sem volt szerencsés. Éva és Zoltán is kereste az igazit, de talán éppen emiatt mind a ketten kellően felkészültek egy normális kapcsolatra.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

A mi kis falunk (@amikisfalunkrtl) által megosztott bejegyzés, Ápr 13., 2019, időpont: 11:51 (PDT időzóna szerint)


Kiemelt kép: Instagram/@bereczkizoltan

Ajánlott videó mutasd mind

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a 24.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

Image: 73882123, K¸lˆnleges GÈsa est a Sushi Seiben 2019 ·prilis 4.-Èn., Place: Budapest, Hungary, Model Release: No or not aplicable, Property Release: Yes, Credit: smagpictures.com
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.