Szórakozás

Hazamehetett a kórházból Nyári Dia és kisfia

Mint megírtuk, hétfőn megszületett Nyári Dia kisfia, Zétény.

A Barátok közt színésznője és a baba szerencsére jól vannak, így már el is hagyhatták a Semmelweis Egyetem II. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikáját.

A hazaindulásról Nyári az Instagram-oldalára töltött fel egy fotót, amin a büszke apuka, Kovács Dániel és a kisfiú is látszik – igaz utóbbi fejét egy kék szívvel kitakarták.

Fotó: Instagram

Kiemelt kép: Facebook/Barátok Közt

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik