Szórakozás

Nagy bejelentést tett Csuja Imre – Örülhetnek A mi kis falunk nézői

24.hu
24.hu

2017. 03. 29. 11:08

Korábban a témában:

Az RTL Klub sikersorozatának polgármesterét alakító színész elárult egy titkot, amit valószínűleg nagyon reméltek is a rajongók. Csuja Imre ugyanis kamera elé állt, és elmondta, bár csatornázás és kábeltévé nem lesz Pajkaszegen, de az életüket továbbra is nyomon lehet majd követni, mivel tetszik a helyieknek a sztárság.

Minden poént félretéve tehát már egészen biztos: 2018 tavaszától a második évaddal folytatódik A mi kis falunk; de azért mindenképp érdemes megnézni, hogyan is hangzik mindez a színész, akarjuk mondani a polgármester szájából:

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Kommentek

Hmejmími légitámaszpont, 2017. december 11.
Vlagyimir Putyin orosz elnök (k) pilótákkal fényképezkedik a szíriai Hmejmímnél működő orosz légitámaszponton 2017. december 11-én. Putyin a bázison tett villámlátogatásán elrendelte az orosz csapatok Szíriából történő visszavonásának megkezdését. (MTI/AP/Szputnyik/Kreml pool/Mihail Klimentyev)
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.