Szórakozás

Új nyócker himnuszt csinál Dopeman

Pityinger László, azaz Dopeman stúdióba vonult, hogy felvegye az új „nyócker” himnuszát. 20 évvel a 8. kerületi mese című száma után most Fatimával közösen énekelnek majd a dalban. Dopeman közös fotót is posztolt az énekesnővel a Facebookra.

Dopeman egyébként indul a tavaszi időközi helyhatósági választáson a VIII. kerületben, az MSZP támogatásával.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik