Szórakozás

DopeManTV Vlog: Orbán ügynök volt? Na, bumm…

Dopeman(1)(210x140).jpg (Dopeman)
Dopeman(1)(210x140).jpg (Dopeman)

Tegnap, Simicska Lajos arról nyilatkozott, hogy OV komcsi ügynök volt anno. Őszintén szólva, ez kit lepett meg. Ennél, azért több fog kelleni Lali...

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik