Esküszöm, vicces ez a Fidesz tábor, a szélsőjobbról már nem is beszélve. Komolyan mondom, új értelmet adnak a napraforgó kifejezésnek. Hirtelen mindegyik, akkora oroszbarát lett, hogy nem csodálnám ha csoportos szeánszok keretében idéznék Kádár szellemét. Ez a sok nemzeti érzelmű hazafi, olyan megértő az ötvenhatot leverő és a magyar függetlenségi törekvéseket romba döntő hadsereg halottainak emléket állító (mellesleg a nemzeti alaptörvényt sértő) emlékművet (is) megkoszorúzó diktátorral, mintha legalábbis Thürmer pártjának tagjai lennének. Meghatva, szinte könnyek között emlékeznek a boldog hidegháborús évekre, mikor az oroszok (szovjetek) megvették az összes konzervet és dübörgött a KGST. A nemrégiben még Kitörés túrázó, német megszállást ünneplő szélsőjobbosok is megbocsájtották a magyar föld leigázását, a nők meggyalázását, tán még Recsket is. Miért ne koszorúzná meg a saját hősi halottait? Mondják úgy, mintha legalábbis Merkel odajárna támadó SS alakulatokat ünnepelni vagy Orbán parádézna ott, a Don kanyarban elesett 2. Magyar Hadseregnek emlékművet állítva. EMBEREK! Az oroszok nem azért nem vettek már konzervet és mentek el, mert mi elüldöztük őket. Az a történelmi jelentőségű Orbán beszéd nagyjából olyan volt, mint a pincsi vakkantása a tőle biztonságos távolba került pitbull valagának. Az oroszok azért mentek el, mert nem volt többé forrásuk és erejük fönntartani a szovjet birodalmat. Nekünk megengedték, hogy szabadok legyünk BAZMEG, amivel azóta sem tanultunk meg élni. Ti komolyan elhiszitek, hogy azért nem fejlődünk mert az EU nem akarja? Ha fölfejlődünk, akkor nettó befizetőkké válunk és fuccs az uniós pályázatok elsíbolásának. Szerintetek, melyik hatalmon lévő magyar politikus szeretné ezt? Nem való nektek a SZABADSÁG, mert felelősséggel jár. Nem azt jelenti, hogy kolbászból van a kerítés, hanem azt, hogy esélyt kapsz arra, hogy kolbászból legyen. Nektek ez nem kell. Ezért csóváljátok a farkatok, mikor Putyint láttok, még azután is, hogy látványosan belétek törli a lábát. Jól teszi az Orbán, igaza van neki. Gyáva népnek nincs hazája. Nektek sincsen. Csak álltok a nyitott ajtó előtt, de nem léptek be rajta és gyűlölitek azokat, akik megteszik. Az oroszok…azok aztán irigylésre méltóan élnek. Őket érdemes utánozni. Miért nem egyből Észak-Koreát? Minek úgy nyomorogni, mint a svájciak meg a németek? Amerika? Ki se mondom. Két éve még temették, aztán már megint a világ vezető gazdasága…Pfff. Kellemes egy helyben való topogást „véreim”. A langyosban, a zavarosban.
TÉVÉMŰSOROK
A Konyhafőnök The Voice Házasodna a gazda X-Faktor Money or Love Város vs Vidék Tehetség első látásra Sztárban Sztár Leszek! Farm VIP Dancing with the Stars Hal a tortán Celeb vagyok, ments ki innen! Séfek séfe Szerencsekerék Konyhafőnök VIP Troll a konyhában Párharc Hazatalálsz The Voice Tippelj és vidd el Celebrandi Ütős ötös Love Island Gyertek át! Power of Love Mutasd a hangod! Az Árulók – Gyilkosság a kastélyban Éden Hotel Sztárbox LEGO Masters Kincsvadászok Az ugrás Házasság első látásra Next Top Model Hungary Zsákbamacska The Floor - Csak egy maradhat A Kísértés Legyen Ön is milliomos! Kalandra fal! Sztárban sztár All Stars Cápák között A Nagy Duett Nyerő Páros A Nagy Ő Sztárbox 2025 Sztárban Sztár All Stars 2025 X-Faktor 2025 Ázsia Expressz 2025 Kész Átverés Cápák között
- 17:00 Az Egyesült Államok két hónapra felmenti Iránt az olajszankciók alól
- 16:50 Kánikula idején már nem elég lehűteni a lakást – az is számít, hogyan tesszük
- 16:37 Az Újpest leigazolta a válogatottnál elbúcsúztatott kapust
- 16:14 Novák Előd kifizetné a szivárványos zászlók Dunába dobása miatti bírságot
- 16:13 Pikó András szerint a filmesek pofátlanul olcsón használják a magyarországi forgatási helyszíneket
- 15:44 Fidesz: A miniszterelnöknek elment az esze
- 15:39 Gigantikus bűzlő hulladékhegyet hordtak össze egy autókereskedő kapuja elé a XV. kerületben, a rendőrség nyomozást indított
- 15:38 Már kedden kivezethetik a védett üzemanyagárat, kivételes eljárásban
- 15:38 Győzelemmel tért vissza, de egyből megbukott a doppingteszten a kétszer már eltiltott olimpiai bajnok
- 15:26 Ukrajna lecsapott Moszkva közelében egy műholdas kommunikációs központra
- 15:25 Meggyilkoltak egy nőt egy ház teraszán a III. kerületben
- 15:16 Pár nap, és búcsút inthetünk az esőnek, a szárazság fokozódik
- 15:11 Gyakorlatilag lenullázza a Fidesz és a KDNP frakcióit, ha 12 évben maximalizálják a képviselőséget
- 15:04 „Te ilyen gonosz anya vagy?” – szokta kérdezni Erős Antóniától a férje, amiért a híradós nem akar lakást vásárolni a gyerekeiknek
- 14:56 Lángra lobbant egy hűtőház Zalában – Videó
- 12:17 Több vármegyére is riasztást adtak ki felhőszakadás és zivatar veszélye miatt
- 08:58 Gyurcsány Ferenc egy nógrádi kis faluban telepedik le
- 06:31 444: A Tisza-frakció már régen döntött Sulyok Tamásról
- 07:20 Sarolta hercegnővel pózol apák napi fotóján Vilmos herceg: követőik szerint olyanok, mint két tojás
- 05:58 Minden fideszes kapcsolatát megmozgatta az ország egyik legmodernebb tehenészete, hogy kiderítsék, miért vágta át őket egy fideszes politikus
- 05:30 Kvíz: Pest utcái a Monarchia idején – te értetted volna, miről beszélnek?
- 14:36 Polt mellett még három alkotmánybírót golyóz ki a Tisza
- 12:18 Biró Ferenc Pál elmagyarázta, miért került a NER 60 ezer milliárdba
- 08:32 Megható levelet hagyott az öltözőben az iráni labdarúgó-válogatott
- 08:31 Sárkányok háza: a szereplők szerint is hányingerkeltőre sikerült egy jelenet Alicent és fia, Aemond között
