Szórakozás

Tartozott, így embercsempésznek állt

Határsértőket fogtak a szegedi rendőrök Ásotthalomnál.

Négy határsértőt és egy embercsempészt kapcsoltak le a szegedi határrendészek Ásotthalomnál. A török bevándorlók ellen idegenrendészeti, a szerb sofőr ellen büntetőeljárás indult.

A 33 éves férfi mindent bevallott a rendőröknek. Elmondta, hogy 1000 eurós tartozásának elengedése fejében vállalta el a munkát. Gyorsított eljárásban állítják bíróság elé.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik