Szórakozás

Frontális ütközés Kardoskútnál

A rendőrség tájékoztatása szerint hárman sérültek meg a balesetben.

Csütörtök reggel karambolozott két autó a 47-es főúton, a kardoskúti elágazás közelében. A két kocsi frontálisan ütközött. A rendőrség információi szerint a balesetben hárman sérültek meg.

A helyszínelés idejére a rendőrök a fél sávot lezárták. Háromnegyed tizenegy óta a forgalom zavartalan.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik