Szórakozás

Gázömlés Nagymágocson

 

Megsérült egy nagynyomású gázvezeték, robbanásveszély már nincs.

Nagymágocson a Szentesi út 2. előt megsérült egy 63 milliméteres, 8 bar nyomású gázvezeték -tájékoztatta a Szeged24-et Arany-Tóth Attila a katasztrófavédelem szóvivője.

A településen az GDF Suez szakemberei elzárták a gázt, váthatóan legalább egy órán keresztül szünetel a gázszolgáltatás.

A katasztófavédelem mobil laborja nem mért robbanásveszélyes koncentrációt de egy közeli üzeme áramtalanítottak.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik