Szórakozás

Az ebéd füstölt

Egy tűzhelyen felejtett étel füstölt, és attől lett rosszul a lakás tulajdonosa.

Hétfőn kora hajnalban Szegeden, a Vedres utca egyik első emeleti lakásából gomolygó füstre lettek figyelemesek a szomszédok, akik hívták a tűzoltókat – tudta meg a Szeged24 a katasztrófavédelem ügyeletén Arany-Tóth Attila szóvivőtől.

A kiérkező egység dugólétrával jutott be a lakásba, ahol kiderült, hogy a tűzhelyen felejtett étel okozta a füstöt. A lakásban tartózkodó lakó pedig ettől rosszul lett, őt a mentők kórházba vitték.

Az első szinti lakásból gomolygó füstöt jeleztek a főügyeletre

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik