Szórakozás

A gyermekeket köszöntötték a kiszombori határátkelőn

A gyermeknap alkalmából jelképes ajándékcsomaggal köszöntötték az útlevélkezelő rendőrök a kiszombori határátkelőn átlépő gyerekeket.

A csomagban bűnmegelőzési játékot, fényvisszaverő karkötőt és némi édességet találtak a legkisebbek.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik