Szórakozás

Sandra Bullocknak elege van a rossz fiúkból

A hollywoodi színésznő egy interjúban elmondta: ha megvan az igazi, egy újabb babára sem mondana nemet.

Sandra Bullock túltette magát a hűtlen férjével való szakításon, és immár nyitott egy újabb kapcsolatra és egy újabb babára is.

– Egy biztos: többé nem szeretnék rossz fiúkkal összejönni, elég volt belőlük egy életre. Bárki más viszont jöhet! – nyilatkozta a színésznő.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik