Szórakozás

Hatalmas botrány a Megyeri úton

A második félidő 74. percében szurkolói rendbontás miatt félbeszakadt az Újpest-Ferencváros mérkőzés.

A hazaiak ötödik gólja után az újpesti kapu mögötti szektorban a ferencvárosi drukkerek megbontották a kerítést és megpróbáltak bejutni a pályára. Ezt a felvonuló rohamrendőrök megakadályozták.

Solymosi Péter játékvezető összesen 3 alkalommal is megszakította a találkozót, miután székek és füstbombák repültek a pályára. Egy szurkoló (Jimmy Jump feliratú pólóban) rohant a gyepre egy „Forever Kubala” feliratú sárga-piros zászlót tartva a kezében.

A mérkőzésen egyébként az Újpest 6:0 arányban diadalmaskodott a Ferencváros felett.