Pályán kívül

Harry herceg versenyt úszott Ryan Lochtevel

rogge, harry (rogge, harry, )

A lazaságáról híres Harry herceg egy vegasi medencés partin versenyt úszott Ryan Lochte-vel. Nem a győzelem, a részvétel volt a fontos.

Harry herceg a brit uralkodóház egyik legbohémabb tagja, aki gyakran keveredik izgalmas kalandokba. Hogy a sportnál maradjunk, márciusban versenyt futott a hatszoros olimpiai bajnok Usain Bolttal.

Harry legutóbbi dobása az volt, amikor egy igen lendületes medencés partin vett részt Las Vegasban.

A bulin ott volt a londoni olimpiáról öt éremmel távozó amerikai úszófenomén, Ryan Lochte (400 vegyes – arany, 4×200 gyorsváltó – arany, 200 vegyes – ezüst, 4×100 gyorsváltó – ezüst, 200 hát – bronz).

Harry és Lochte a derékig érő vízben dögös csajok között, sőt, az egyik részvételével  úszott egy rövid versenyt, a titokban készített felvétel alapján talán Lochte nyert, de ez biztos nem számít felségsértésnek.

Úgy látszik a kissé nehezen kivehető képeken, mintha Harry herceg női versenytársának gratulált volna lelkesebben…

Videó: a herceg, az úszóbajnok és a vízibuli