Forma-1

Videó: Fernando Alonso megint bolondozott egyet

A McLaren pilótája a Forma-1-es Brazil Nagydíj szabadedzésén a pálya széli kamerával ismerkedett. Úgy érezte, ki kell, hogy próbálja az operatőrködést, így helyet foglalt egy „kolléga” munkaállomásán, és széles vigyor kíséretében élvezte a helyzetet.

Fernando Alonso tavaly ugyanitt, napozni kezdett, miután autója felmondta a szolgálatot.

A McLaren versenyzője jó pár éve képtelen a világbajnoki címért küzdeni, jelenleg 52 pontjával a tabella 10. helyén áll.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik