Forma-1

Ecclestone most nagyon boldog

A Forma-1-es világbajnokság Ausztrál Nagydíjának 2023-ig Melbourne ad otthont. Victoria állam kormánya vasárnap jelentette be, hogy a tavaly kötött, 2020-ig tartó rendezési jogot további három évvel megtoldották.

A város 1996 óta ad otthont az ausztráliai futamnak.

„Nagyon boldogok vagyunk, hogy sikerült meghosszabbítani az együttműködést Melbourne-nel” – áll a Forma-1 kereskedelmi jogait birtokló Bernie Ecclestone vasárnapi közleményében.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik